01.06.2018

3 червня – День працівників місцевої промисловості.

                                                             Шановні працівники місцевої промисловості!

     Прийміть сердечні вітання із професійним святом, яке  згідно указу Президента України наша держава відзначає у першу неділю червня. В цей день ми вшановуємо вас, промисловці, а в нашому районі це працівники ПП «Сегрос» і ТОВ «Ширяєво хліб», вашу працю, адже місцева промисловість робить вагомий внесок як у районний, так і в державний бюджет.

     У цей непростий час працівники цих підприємств докладають значних зусиль для забезпечення потреб місцевого населення необхідною продукцією. З року в рік ви нарощуєте обсяги виробництва, дбаєте про поліпшення якості та розширення асортименту продукції, підвищення її конкурентоздатності. Не маємо сумнівів, що товари з фірмовою маркою нашого району займуть гідне місце на нових ринках.

     Зичимо вам зустріти професійне свято з гарним настроєм і переконливою впевненістю у нових трудових здобутках. Низький вам уклін за вашу сумлінну працю! Добра, злагоди, благополуччя вам і вашим родинам! Нових трудових перемог і високих звершень на благо рідного краю та України!