08.11.2017

Звіт про роботу відділу містобудування, інфраструктури та енергоефективності районної державної адміністрації за жовтень місяць 2017 року.

З В І Т

про роботу відділу містобудування, інфраструктури та  енергоефективності районної державної    адміністрації

         Відділ містобудування, інфраструктури та енергоефективності  районної державної адміністрації є її структурним підрозділом, підзвітним і підконтрольним голові адміністрації, управлінню  з питань містобудування та архітектури,  Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності обласної державної адміністрації
        Робота відділу спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, енергоефективності на території району, додержання законодавства, державних стандартів, норм та правил.

        Відділом містобудування, інфраструктури та енергоефективності районної державної адміністрації:

1.  Підготовлено  та  надано відповіді на контрольні  документи, які  надходили з обласної державної адміністрації, громадських та інших організацій.

2. Надавалися адміністративні послуги,  які належать до компетенції  відділу,  фізичним та юридичним особам.

3. Проводився розгляд заяв, звернень та скарг громадян з питань, що 
належать до компетенції відділу.

4. Координувалася робота, пов’язана з наданням населенню району житлово-комунальних послуг.

5. Розглядалися  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду та надавалися висновки по них.

6. Проводився моніторинг та аналіз цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і роботи,  розрахунків  за спожиті енергоносії.

7. Підготовлено та відправлено пакет документів на проведення експертизи проекту «Схема планування території Ширяївського району Одеської області»

 

Начальник  відділу  містобудування,  інфраструктури

та енергоефективності, головний архітектор району                                   В.П. Колосок