21.09.2020

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» у Ширяївському районі. Долучайтесь!

«Побачив? Прибери!» В Україні стартує найбільша акція осені!

 

     19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

     Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв'язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух "Let’s do it, Ukraine" пропонує три форми участі: 

- Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

- Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.

- Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

- Картографування. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух "Let’s do it, Ukraine" оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічайте забруднені й очищенні території.

     До акції приєднаються органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, засоби масової інформації та лідери громадської думки.

     Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. Зробимо Україну чистою разом!