14.09.2020

До відома споживачів природного газу!

           Інформуємо Вас про те, що тривалий період ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» належним чином виконувало покладені Державою  спеціальні обов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам-населенню, об’єкти  яких  розташовані  на  території  Одеської  області.

01.08.2020 року спеціальні обов’язки постачальників природного газу, зокрема ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», в частині постачання такого природного газу побутовим споживачам (населенню), скасовано.

           Відтак з 01.08.2020 р. в умовах вільного та конкурентного ринку природного газу ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» має в межах власного ресурсу забезпечувати постачання газу до всіх споживаючих домоволодінь.

           Скасування режиму спеціальних обов’язків, а відповідно відсутність достатнього фінансового забезпечення та ресурсу природного газу, не дозволяє ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» належним чином здійснювати поставку природного газу населенню.

           Наступним повідомляємо, що у окресленій ситуації ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» буде вимушене припинити постачання газу населенню з 01 вересня 2020 року, в порядку передбаченому Правилами постачання природного газу,  в  першу чергу, на об’єкти споживачів, які мають прострочену  заборгованість  та  з  якими  відсутні  договірні  відносини.

           Припинення газопостачання тягне за собою фізичне відключення домогосподарств від системи газопостачання оператором ГРМ – АТ «Одесагаз».

           У свою чергу, усвідомлюючи важливість отримання природного газу споживачами Одеської області, просимо Вас підтримати ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» та сприяти у роботі з організації населення щодо оплати простроченої заборгованості та поточних платежів.

          Також, ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» просить додатково поінформувати населення,  що має заборгованість з оплати природного газу, про можливість звернення до  підприємства для оформлення реструктуризації (розстрочки) заборгованості.

          Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

 

 

                                            Відділ житлово-комунального господарства,

                                            містобудування,  архітектури  Ширяївської РДА