29.09.2020

До уваги жителів Ширяївського району !

     Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, зосереджене на розвитку енергоефективності та відновлювальної енергетики.

     Здобуття енергонезалежності є одним із пріоритетів держави. Невід’ємні складові цього шляху – підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії у т.ч. в громадах та домогосподарствах.

     Так, одним із завдань Державної цільової економічної програми  енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня           2010 р. № 243, визначено формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

     З метою інформування населення про переваги використання відновлювальних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії, опаленні чи гарячому водопостачанні Держенергоефективність проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Чиста» енергія для Вашої родини», підготовлену за підтримки ЄС у рамках Проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлювальної  енергетики України».

     У рамках кампанії спільними зусиллями Держенергоефективності та європейських партнерів розроблено:

 - відеоролик соціальної реклами «Чиста» енергія для Вашої родини» (хрономонтаж 1 хв. 22 сек.);

 - інформаційні брошури щодо переваг використання відновлювальних джерел енергії у приватних домогосподарствах та громадах.

     Зазначені брошури, відеоролик та веб-банери можна переглянути на сайті Держенергоефективності http://saee.gov.ua/uk/content/renewables та завантажити за посиланням: https://goo-gl.su/AkfW0.