03.12.2019

Відомості про призначені вибори та референдуми за період з 01.12.2019 по 31.01.2020.

Відомості про призначені вибори та референдуми

за період з 01.12.2019 по  31.01.2020

  

Тип виборів

Кількість

Всього з 01.12.2019 по 31.01.2020

Місцеві вибори

238

Всього

238

 

Дата (к-ть виборів)

Тип виборів

Кількість

08.12.2019 (2)

Місцеві вибори

2

22.12.2019 (212)

Місцеві вибори

212

29.12.2019 (18)

Місцеві вибори

18

05.01.2020 (2)

Місцеві вибори

2

12.01.2020 (4)

Місцеві вибори

4

 

№ п/п

Відділ ведення

Назва виборів

Округ

[08.12.2019] Місцеві вибори

1

Днп, Петриківської РДА

Проміжні вибори депутата Петриківської селищної ради Петриківського р-ну Дніпропетровської області

11

2

Днп, Петриківської РДА

Проміжні вибори депутата Петриківської селищної ради Петриківського р-ну Дніпропетровської області

22

[22.12.2019] Місцеві вибори

1

Вн, апарату Барської РДА

Перші вибори депутатів Войнашівської сільської ради Барського р-ну Вінницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

2

Вн, апарату Барської РДА

Перші вибори Войнашівського сільського голови Барського р-ну Вінницької області

 

3

Вн, апарату Вінницької РДА

Додаткові вибори депутатів Вороновицької селищної ради Вінницького р-ну Вінницької області

1, 2, 3, 4, 5

4

Вн, апарату Вінницької РДА

Перші вибори депутатів Гавришівської сільської ради Вінницького р-ну Вінницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

5

Вн, апарату Вінницької РДА

Додаткові вибори депутатів Якушинецької сільської ради Вінницького р-ну Вінницької області

27, 28

6

Вн, апарату Вінницької РДА

Перші вибори Гавришівського сільського голови Вінницького р-ну Вінницької області

 

7

Вн, апарату Калинівської РДА

Додаткові вибори депутатів Іванівської сільської ради Калинівського р-ну Вінницької області

1, 2

8

Вн, апарату Козятинської РДА

Перші вибори депутатів Махнівської сільської ради Козятинського р-ну Вінницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

9

Вн, апарату Козятинської РДА

Додаткові вибори депутатів Глуховецької селищної ради Козятинського р-ну Вінницької області

23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32

10

Вн, апарату Козятинської РДА

Перші вибори Махнівського сільського голови Козятинського р-ну Вінницької області

 

11

Вн, апарату Томашпільської РДА

Додаткові вибори депутатів Томашпільської селищної ради Томашпільського р-ну Вінницької області

1

12

Вн, апарату Томашпільської РДА

Додаткові вибори депутатів Вапнярської селищної ради Томашпільського р-ну Вінницької області

27, 28

13

Вл, апарату Камінь-Каширської РДА

Перші вибори депутатів Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського р-ну Волинської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

14

Вл, апарату Камінь-Каширської РДА

Перші вибори Сошичненського сільського голови Камінь-Каширського р-ну Волинської області

 

15

Вл, апарату Луцької РДА

Додаткові вибори депутатів Підгайцівської сільської ради Луцького р-ну Волинської області

27, 28, 29

16

Вл, апарату Рожищенської РДА

Перші вибори депутатів Доросинівської сільської ради Рожищенського р-ну Волинської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

17

Вл, апарату Рожищенської РДА

Перші вибори Доросинівського сільського голови Рожищенського р-ну Волинської області

 

18

Вл, апарату Старовижівської РДА

Додаткові вибори депутатів Смідинської сільської ради Старовижівського р-ну Волинської області

15, 16

19

Вл, апарату Старовижівської РДА

Додаткові вибори депутатів Дубечненської сільської ради Старовижівського р-ну Волинської області

23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

20

Вл, апарату Турійської РДА

Додаткові вибори депутатів Турійської селищної ради Турійського р-ну Волинської області

27, 28, 29, 30

21

Днп, Васильківської РДА

Додаткові вибори депутатів Миколаївської сільської ради Васильківського р-ну Дніпропетровської області

15, 16, 17, 18, 19

22

Днп, Дніпровської РДА

Перші вибори депутатів Обухівської селищної ради Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

23

Днп, Дніпровської РДА

Перші вибори Обухівського селищного голови Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

 

24

Днп, апарату Криворізької РДА

Перші вибори депутатів Глеюватської сільської ради Криворізького р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

25

Днп, апарату Криворізької РДА

Перші вибори Глеюватського сільського голови Криворізького р-ну Дніпропетровської області

 

26

Днп, апарату Криничанської РДА

Перші вибори депутатів Затишнянської сільської ради Криничанського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

27

Днп, апарату Криничанської РДА

Перші вибори Затишнянського сільського голови Криничанського р-ну Дніпропетровської області

 

28

Днп, Магдалинівської РДА

Перші вибори депутатів Чернеччинської сільської ради Магдалинівського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

29

Днп, Магдалинівської РДА

Перші вибори депутатів Магдалинівської селищної ради Магдалинівського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

30

Днп, Магдалинівської РДА

Перші вибори Магдалинівського селищного голови Магдалинівського р-ну Дніпропетровської області

 

31

Днп, Магдалинівської РДА

Перші вибори Чернеччинського сільського голови Магдалинівського р-ну Дніпропетровської області

 

32

Днп, апарату Павлоградської РДА

Додаткові вибори депутатів Богданівської сільської ради Павлоградського р-ну Дніпропетровської області

27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

33

Днп, Петриківської РДА

Перші вибори депутатів Обухівської селищної ради Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

34

Днп, Петриківської РДА

Перші вибори Обухівського селищного голови Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

 

35

Днп, Петропавлівської РДА

Додаткові вибори депутатів Миколаївської сільської ради Петропавлівського р-ну Дніпропетровської області

27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36

36

Днц, апарату Добропільської РДА

Перші вибори депутатів Криворізької сільської ради Добропільського р-ну Донецької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

37

Днц, апарату Добропільської РДА

Додаткові вибори депутатів Шахівської сільської ради Добропільського р-ну Донецької області

15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

38

Днц, апарату Добропільської РДА

Перші вибори Криворізького сільського голови Добропільського р-ну Донецької області

 

39

Жт, апарату Коростишівської РДА

Перші вибори депутатів Старосілецької сільської ради Коростишівського р-ну Житомирської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

40

Жт, апарату Коростишівської РДА

Перші вибори Старосілецького сільського голови Коростишівського р-ну Житомирської області

 

41

Зк, апарату Берегівської РДА

Перші вибори депутатів Косоньської сільської ради Берегівського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

42

Зк, апарату Берегівської РДА

Перші вибори Косоньського сільського голови Берегівського р-ну Закарпатської області

 

43

Зк, апарату Великоберезнянської РДА

Перші вибори депутатів Великоберезнянської селищної ради Великоберезнянського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

44

Зк, апарату Великоберезнянської РДА

Перші вибори Великоберезнянського селищного голови Великоберезнянського р-ну Закарпатської області

 

45

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори депутатів Зарічанської сільської ради Іршавського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

46

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори депутатів Кам’янської сільської ради Іршавського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

47

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори депутатів Довжанської сільської ради Іршавського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

48

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори Зарічанського сільського голови Іршавського р-ну Закарпатської області

 

49

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори Довжанського сільського голови Іршавського р-ну Закарпатської області

 

50

Зк, апарату Іршавської РДА

Перші вибори Кам’янського сільського голови Іршавського р-ну Закарпатської області

 

51

Зк, апарату Мукачівської РДА

Перші вибори депутатів Горондівської сільської ради Мукачівського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

52

Зк, апарату Мукачівської РДА

Перші вибори Горондівського сільського голови Мукачівського р-ну Закарпатської області

 

53

Зк, апарату Свалявської РДА

Перші вибори депутатів Керецьківської сільської ради Свалявського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

54

Зк, апарату Свалявської РДА

Додаткові вибори депутатів Полянської сільської ради Свалявського р-ну Закарпатської області

27, 28, 29, 30

55

Зк, апарату Свалявської РДА

Перші вибори Керецьківського сільського голови Свалявського р-ну Закарпатської області

 

56

Зк, апарату Ужгородської РДА

Перші вибори депутатів Оноківської сільської ради Ужгородського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

57

Зк, апарату Ужгородської РДА

Перші вибори депутатів Холмківської сільської ради Ужгородського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

58

Зк, апарату Ужгородської РДА

Перші вибори Холмківського сільського голови Ужгородського р-ну Закарпатської області

 

59

Зк, апарату Ужгородської РДА

Перші вибори Оноківського сільського голови Ужгородського р-ну Закарпатської області

 

60

Зк, апарату Хустської РДА

Перші вибори депутатів Довжанської сільської ради Іршавського р-ну Закарпатської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

61

Зк, апарату Хустської РДА

Перші вибори Довжанського сільського голови Іршавського р-ну Закарпатської області

 

62

Зп, апарату Бердянської РДА

Перші вибори депутатів Андрівської сільської ради Бердянського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

63

Зп, апарату Бердянської РДА

Перші вибори Андрівського сільського голови Бердянського р-ну Запорізької області

 

64

Зп, апарату Вільнянської РДА

Додаткові вибори депутатів Павлівської сільської ради Вільнянського р-ну Запорізької області

15, 16, 17, 18, 19, 20

65

Зп, апарату Гуляйпільської РДА

Перші вибори депутатів Малинівської сільської ради Гуляйпільського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

66

Зп, апарату Гуляйпільської РДА

Додаткові вибори депутатів Воздвижівської сільської ради Гуляйпільського р-ну Запорізької області

15, 16, 17

67

Зп, апарату Гуляйпільської РДА

Перші вибори Малинівського сільського голови Гуляйпільського р-ну Запорізької області

 

68

Зп, апарату Мелітопольської РДА

Перші вибори депутатів Новенської сільської ради Мелітопольського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

69

Зп, апарату Мелітопольської РДА

Перші вибори депутатів Семенівської сільської ради Мелітопольського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

70

Зп, апарату Мелітопольської РДА

Перші вибори Семенівського сільського голови Мелітопольського р-ну Запорізької області

 

71

Зп, апарату Мелітопольської РДА

Перші вибори Новенського сільського голови Мелітопольського р-ну Запорізької області

 

72

Зп, апарату Новомиколаївської РДА

Перші вибори депутатів Любицької сільської ради Новомиколаївського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

73

Зп, апарату Новомиколаївської РДА

Перші вибори депутатів Тернуватської селищної ради Новомиколаївського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

74

Зп, апарату Новомиколаївської РДА

Перші вибори Любицького сільського голови Новомиколаївського р-ну Запорізької області

 

75

Зп, апарату Новомиколаївської РДА

Перші вибори Тернуватського селищного голови Новомиколаївського р-ну Запорізької області

 

76

Зп, апарату Пологівської РДА

Перші вибори депутатів Федорівської сільської ради Пологівського р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

77

Зп, апарату Пологівської РДА

Перші вибори Федорівського сільського голови Пологівського р-ну Запорізької області

 

78

Зп, апарату Токмацької РДА

Перші вибори депутатів Новомиколаївської сільської ради Токмацького р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

79

Зп, апарату Токмацької РДА

Перші вибори Новомиколаївського сільського голови Токмацького р-ну Запорізької області

 

80

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори депутатів Корницької сільської ради Коломийського р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

81

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори депутатів Підгайчиківської сільської ради Коломийського р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

82

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори депутатів Гвіздецької селищної ради Коломийського р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

83

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори Корницького сільського голови Коломийського р-ну Івано-Франківської області

 

84

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори Гвіздецького селищного голови Коломийського р-ну Івано-Франківської області

 

85

ІФ, апарату Коломийської РДА

Перші вибори Підгайчиківського сільського голови Коломийського р-ну Івано-Франківської області

 

86

ІФ, апарату Надвірнянської РДА

Перші вибори депутатів Пасічнянської сільської ради Надвірнянського р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

87

ІФ, апарату Надвірнянської РДА

Перші вибори Пасічнянського сільського голови Надвірнянського р-ну Івано-Франківської області

 

88

ІФ, апарату Рожнятівської РДА

Перші вибори депутатів Дубівської сільської ради Рожнятівського р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

89

ІФ, апарату Рожнятівської РДА

Перші вибори Дубівського сільського голови Рожнятівського р-ну Івано-Франківської області

 

90

ІФ, апарату Тисменицької РДА

Перші вибори депутатів Єзупільської селищної ради Тисменицького р-ну Івано-Франківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

91

ІФ, апарату Тисменицької РДА

Додаткові вибори депутатів Ямницької сільської ради Тисменицького р-ну Івано-Франківської області

27

92

ІФ, апарату Тисменицької РДА

Перші вибори Єзупільського селищного голови Тисменицького р-ну Івано-Франківської області

 

93

Кв, апарату Броварської РДА

Перші вибори депутатів Зазимської сільської ради Броварського р-ну Київської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

94

Кв, апарату Броварської РДА

Перші вибори депутатів Калинівської селищної ради Броварського р-ну Київської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

95

Кв, апарату Броварської РДА

Перші вибори Зазимського сільського голови Броварського р-ну Київської області

 

96

Кв, апарату Броварської РДА

Перші вибори Калинівського селищного голови Броварського р-ну Київської області

 

97

Кв, апарату Макарівської РДА

Проміжні вибори депутата Комарівської сільської ради Макарівського р-ну Київської області

12

98

Крв, апарату Добровеличківської РДА

Перші вибори депутатів Олексіївської сільської ради Добровеличківського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

99

Крв, апарату Добровеличківської РДА

Перші вибори Олексіївського сільського голови Добровеличківського р-ну Кіровоградської області

 

100

Крв, апарату Долинської РДА

Перші вибори депутатів Гурівської сільської ради Долинського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

101

Крв, апарату Долинської РДА

Перші вибори депутатів Братолюбівської сільської ради Долинського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

102

Крв, апарату Долинської РДА

Перші вибори Братолюбівського сільського голови Долинського р-ну Кіровоградської області

 

103

Крв, апарату Долинської РДА

Перші вибори Гурівського сільського голови Долинського р-ну Кіровоградської області

 

104

Крв, апарату Компаніївської РДА

Додаткові вибори депутатів Компаніївської селищної ради Компаніївського р-ну Кіровоградської області

25, 26

105

Крв, апарату Маловисківської РДА

Перші вибори депутатів Злинської сільської ради Маловисківського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

106

Крв, апарату Маловисківської РДА

Перші вибори Злинського сільського голови Маловисківського р-ну Кіровоградської області

 

107

Крв, апарату Новомиргородської РДА

Перші вибори депутатів Йосипівської сільської ради Новомиргородського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

108

Крв, апарату Новомиргородської РДА

Перші вибори Йосипівського сільського голови Новомиргородського р-ну Кіровоградської області

 

109

Крв, апарату Новоукраїнської РДА

Перші вибори депутатів Глодоської сільської ради Новоукраїнського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

110

Крв, апарату Новоукраїнської РДА

Перші вибори Глодоського сільського голови Новоукраїнського р-ну Кіровоградської області

 

111

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

15

112

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

20

113

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

22

114

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори депутатів Половинкинської сільської ради Старобільського р-ну Луганської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

115

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори Половинкинського сільського голови Старобільського р-ну Луганської області

 

116

Лв, апарату Жидачівської РДА

Додаткові вибори депутатів Гніздичівської селищної ради Жидачівського р-ну Львівської області

27, 28, 29, 30

117

Лв, апарату Мостиської РДА

Додаткові вибори депутатів Шегинівської сільської ради Мостиського р-ну Львівської області

23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

118

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Повторні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

1

119

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Повторні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

7

120

Мк, апарату Вітовської РДА

Перші вибори депутатів Мішково-Погорілівської сільської ради Вітовського р-ну Миколаївської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

121

Мк, апарату Вітовської РДА

Перші вибори Мішково-Погорілівського сільського голови Вітовського р-ну Миколаївської області

 

122

Мк, апарату Вознесенської РДА

Додаткові вибори депутатів Дорошівської сільської ради Вознесенського р-ну Миколаївської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

123

Мк, апарату Миколаївської РДА

Перші вибори депутатів Веснянської сільської ради Миколаївського р-ну Миколаївської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

124

Мк, апарату Миколаївської РДА

Перші вибори Веснянського сільського голови Миколаївського р-ну Миколаївської області

 

125

Од, апарату Великомихайлівської РДА

Перші вибори депутатів Новоборисівської сільської ради Великомихайлівського р-ну Одеської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

126

Од, апарату Великомихайлівської РДА

Перші вибори Новоборисівського сільського голови Великомихайлівського р-ну Одеської області

 

127

Од, апарату Іванівської РДА

Перші вибори депутатів Іванівської селищної ради Іванівського р-ну Одеської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

128

Од, апарату Іванівської РДА

Перші вибори Іванівського селищного голови Іванівського р-ну Одеської області

 

129

Од, апарату Любашівської РДА

Додаткові вибори депутатів Любашівської селищної ради Любашівського р-ну Одеської області

27, 28, 29, 30

130

Од, апарату Миколаївської РДА

Перші вибори депутатів Андрієво-Іванівської сільської ради Миколаївського р-ну Одеської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

131

Од, апарату Миколаївської РДА

Перші вибори Андрієво-Іванівського сільського голови Миколаївського р-ну Одеської області

 

132

Од, апарату Овідіопольської РДА

Додаткові вибори депутатів Авангардівської селищної ради Овідіопольського р-ну Одеської області

27, 28, 29, 30, 31

133

Од, апарату Ширяївської РДА

Перші вибори депутатів Чогодарівської сільської ради Ширяївського р-ну Одеської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

134

Од, апарату Ширяївської РДА

Перші вибори депутатів Петровірівської сільської ради Ширяївського р-ну Одеської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

135

Од, апарату Ширяївської РДА

Перші вибори Петровірівського сільського голови Ширяївського р-ну Одеської області

 

136

Од, апарату Ширяївської РДА

Перші вибори Чогодарівського сільського голови Ширяївського р-ну Одеської області

 

137

Пл, апарату Великобагачанської РДА

Перші вибори депутатів Гоголівської селищної ради Великобагачанського р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

138

Пл, апарату Великобагачанської РДА

Перші вибори Гоголівського селищного голови Великобагачанського р-ну Полтавської області

 

139

Пл, апарату Гадяцької РДА

Перші вибори депутатів Великобудищанської сільської ради Гадяцького р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

140

Пл, апарату Гадяцької РДА

Перші вибори Великобудищанського сільського голови Гадяцького р-ну Полтавської області

 

141

Пл, апарату Зіньківської РДА

Перші вибори депутатів Зіньківської міської ради Зіньківського р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

142

Пл, апарату Зіньківської РДА

Перші вибори Зіньківського міського голови Зіньківського р-ну Полтавської області

 

143

Пл, апарату Козельщинської РДА

Додаткові вибори депутатів Новогалещинської селищної ради Козельщинського р-ну Полтавської області

15, 16, 17

144

Пл, апарату Лубенської РДА

Перші вибори депутатів Ромоданівської селищної ради Миргородського р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

145

Пл, апарату Лубенської РДА

Перші вибори Ромоданівського селищного голови Миргородського р-ну Полтавської області

 

146

Пл, апарату Миргородської РДА

Перші вибори депутатів Ромоданівської селищної ради Миргородського р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

147

Пл, апарату Миргородської РДА

Перші вибори Ромоданівського селищного голови Миргородського р-ну Полтавської області

 

148

Пл, апарату Оржицької РДА

Перші вибори депутатів Новооржицької селищної ради Оржицького р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

149

Пл, апарату Оржицької РДА

Перші вибори Новооржицького селищного голови Оржицького р-ну Полтавської області

 

150

Пл, апарату Полтавської РДА

Додаткові вибори депутатів Новоселівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської області

23, 24, 25

151

Пл, апарату Чутівської РДА

Перші вибори депутатів Петрівської сільської ради Чутівського р-ну Полтавської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

152

Пл, апарату Чутівської РДА

Перші вибори Петрівського сільського голови Чутівського р-ну Полтавської області

 

153

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори депутатів Полицької сільської ради Володимирецького р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

154

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори депутатів Каноницької сільської ради Володимирецького р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

155

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори депутатів Рафалівської селищної ради Володимирецького р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

156

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори депутатів Антонівської сільської ради Володимирецького р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

157

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори депутатів Кричильської сільської ради Сарненського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

158

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори Рафалівського селищного голови Володимирецького р-ну Рівненської області

 

159

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори Полицького сільського голови Володимирецького р-ну Рівненської області

 

160

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори Каноницького сільського голови Володимирецького р-ну Рівненської області

 

161

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори Антонівського сільського голови Володимирецького р-ну Рівненської області

 

162

Рв, апарату Володимирецької РДА

Перші вибори Кричильського сільського голови Сарненського р-ну Рівненської області

 

163

Рв, апарату Дубенської РДА

Перші вибори депутатів Семидубської сільської ради Дубенського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

164

Рв, апарату Дубенської РДА

Перші вибори Семидубського сільського голови Дубенського р-ну Рівненської області

 

165

Рв, апарату Костопільської РДА

Перші вибори депутатів Головинської сільської ради Костопільського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

166

Рв, апарату Костопільської РДА

Перші вибори Головинського сільського голови Костопільського р-ну Рівненської області

 

167

Рв, апарату Рівненської РДА

Перші вибори депутатів Великоомелянської сільської ради Рівненського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

168

Рв, апарату Рівненської РДА

Перші вибори Великоомелянського сільського голови Рівненського р-ну Рівненської області

 

169

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори депутатів Кричильської сільської ради Сарненського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

170

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори депутатів Вирівської сільської ради Сарненського р-ну Рівненської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

171

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори Вирівського сільського голови Сарненського р-ну Рівненської області

 

172

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори Кричильського сільського голови Сарненського р-ну Рівненської області

 

173

Тр, апарату Бережанської РДА

Перші вибори депутатів Нараївської сільської ради Бережанського р-ну Тернопільської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

174

Тр, апарату Бережанської РДА

Перші вибори Нараївського сільського голови Бережанського р-ну Тернопільської області

 

175

Тр, апарату Бучацької РДА

Додаткові вибори депутатів Трибухівської сільської ради Бучацького р-ну Тернопільської області

1, 2

176

Тр, апарату Гусятинської РДА

Перші вибори депутатів Вікнянської сільської ради Гусятинського р-ну Тернопільської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

177

Тр, апарату Гусятинської РДА

Перші вибори Вікнянського сільського голови Гусятинського р-ну Тернопільської області

 

178

Тр, апарату Збаразької РДА

Додаткові вибори депутатів Вишнівецької селищної ради Збаразького р-ну Тернопільської області

27, 28

179

Тр, апарату Зборівської РДА

Перші вибори депутатів Млиновецької сільської ради Зборівського р-ну Тернопільської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

180

Тр, апарату Зборівської РДА

Перші вибори Млиновецького сільського голови Зборівського р-ну Тернопільської області

 

181

Тр, апарату Тернопільської РДА

Перші вибори депутатів Великобірківської селищної ради Тернопільського р-ну Тернопільської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

182

Тр, апарату Тернопільської РДА

Додаткові вибори депутатів Байковецької сільської ради Тернопільського р-ну Тернопільської області

31, 32, 33, 34

183

Тр, апарату Тернопільської РДА

Перші вибори Великобірківського селищного голови Тернопільського р-ну Тернопільської області

 

184

Тр, апарату Чортківської РДА

Проміжні вибори депутата Колиндянської сільської ради Чортківського р-ну Тернопільської області

9

185

Хрк, апарату Балаклійської РДА

Перші вибори депутатів Донецької селищної ради Балаклійського р-ну Харківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

186

Хрк, апарату Балаклійської РДА

Перші вибори Донецького селищного голови Балаклійського р-ну Харківської області

 

187

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори депутатів Петропавлівської сільської ради Куп’янського р-ну Харківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

188

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори депутатів Кіндрашівської сільської ради Куп’янського р-ну Харківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

189

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори депутатів Курилівської сільської ради Куп’янського р-ну Харківської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

190

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори Петропавлівського сільського голови Куп’янського р-ну Харківської області

 

191

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори Кіндрашівського сільського голови Куп’янського р-ну Харківської області

 

192

Хрк, апарату Куп'янської РДА

Перші вибори Курилівського сільського голови Куп’янського р-ну Харківської області

 

193

Хрс, апарату Каланчацької РДА

Додаткові вибори депутатів Каланчацької селищної ради Каланчацького р-ну Херсонської області

27, 28

194

Хрс, апарату Каховської РДА

Перші вибори депутатів Костогризівської сільської ради Каховського р-ну Херсонської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

195

Хрс, апарату Каховської РДА

Перші вибори Костогризівського сільського голови Каховського р-ну Херсонської області

 

196

Хрс, апарату Нижньосірогозької РДА

Перші вибори депутатів Вербівської сільської ради Нижньосірогозького р-ну Херсонської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

197

Хрс, апарату Нижньосірогозької РДА

Перші вибори Вербівського сільського голови Нижньосірогозького р-ну Херсонської області

 

198

Хм, апарату Ізяславської РДА

Перші вибори депутатів Сахновецької сільської ради Ізяславського р-ну Хмельницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

199

Хм, апарату Ізяславської РДА

Перші вибори Сахновецького сільського голови Ізяславського р-ну Хмельницької області

 

200

Хм, апарату Красилівської РДА

Перші вибори депутатів Заслучненської сільської ради Красилівського р-ну Хмельницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

201

Хм, апарату Красилівської РДА

Перші вибори Заслучненського сільського голови Красилівського р-ну Хмельницької області

 

202

Хм, апарату Славутської РДА

Додаткові вибори депутатів Улашанівської сільської ради Славутського р-ну Хмельницької області

27, 28, 29

203

Хм, апарату Старокостянтинівської РДА

Перші вибори депутатів Сахновецької сільської ради Старокостянтинівського р-ну Хмельницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

204

Хм, апарату Старокостянтинівської РДА

Перші вибори Сахновецького сільського голови Старокостянтинівського р-ну Хмельницької області

 

205

Хм, апарату Шепетівської РДА

Перші вибори депутатів Плесенської сільської ради Шепетівського р-ну Хмельницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

206

Хм, апарату Шепетівської РДА

Перші вибори Плесенського сільського голови Шепетівського р-ну Хмельницької області

 

207

Чрк, апарату Шполянської РДА

Додаткові вибори депутатів Лип'янської сільської ради Шполянського р-ну Черкаської області

 

208

Чрв, апарату Глибоцької РДА

Додаткові вибори депутатів Глибоцької селищної ради Глибоцького р-ну Чернівецької області

1, 2

209

Чрв, апарату Глибоцької РДА

Перші вибори депутатів Сучевенської сільської ради Глибоцького р-ну Чернівецької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

210

Чрв, апарату Глибоцької РДА

Перші вибори Сучевенського сільського голови Глибоцького р-ну Чернівецької області

 

211

Чрг, апарату Коропської РДА

Перші вибори депутатів Понорницької селищної ради Коропського р-ну Чернігівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

212

Чрг, апарату Коропської РДА

Перші вибори Понорницького селищного голови Коропського р-ну Чернігівської області

 

213

Чрг, апарату Ніжинської РДА

Перші вибори депутатів Талалаївської сільської ради Ніжинського р-ну Чернігівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

214

Чрг, апарату Ніжинської РДА

Перші вибори Талалаївського сільського голови Ніжинського р-ну Чернігівської області

 

215

Чрг, апарату Прилуцької РДА

Перші вибори депутатів Сухополов’янської сільської ради Прилуцького р-ну Чернігівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

216

Чрг, апарату Прилуцької РДА

Перші вибори Сухополов’янського сільського голови Прилуцького р-ну Чернігівської області

 

217

Чрг, апарату Ріпкинської РДА

Перші вибори депутатів Добрянської селищної ради Ріпкинського р-ну Чернігівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

218

Чрг, апарату Ріпкинської РДА

Перші вибори Добрянського селищного голови Ріпкинського р-ну Чернігівської області

 

219

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори депутатів Киселівської сільської ради Чернігівського р-ну Чернігівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

220

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори Киселівського сільського голови Чернігівського р-ну Чернігівської області

 

[29.12.2019] Місцеві вибори

1

Днп, Дніпровської РДА

Перші вибори депутатів Підгородненської міської ради Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

2

Днп, Дніпровської РДА

Перші вибори Підгородненського міського голови Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

 

3

Днп, апарату Криворізької РДА

Перші вибори депутатів Червоненської сільської ради Криворізького р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

4

Днп, апарату Криворізької РДА

Перші вибори Червоненського сільського голови Криворізького р-ну Дніпропетровської області

 

5

Днп, апарату Криничанської РДА

Додаткові вибори депутатів Божедарівської селищної ради Криничанського р-ну Дніпропетровської області

23, 24, 25

6

Днп, апарату Новомосковської РДА

Перші вибори депутатів Черкаської селищної ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

7

Днп, апарату Новомосковської РДА

Перші вибори депутатів Підгородненської міської ради Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

8

Днп, апарату Новомосковської РДА

Перші вибори Черкаського селищного голови Новомосковського р-ну Дніпропетровської області

 

9

Днп, апарату Новомосковської РДА

Перші вибори Підгородненського міського голови Дніпровського р-ну Дніпропетровської області

 

10

Днп, апарату Софіївської РДА

Додаткові вибори депутатів Софіївської селищної ради Софіївського р-ну Дніпропетровської області

32, 33, 34, 35, 36

11

Днп, апарату Широківської РДА

Додаткові вибори депутатів Карпівської сільської ради Широківського р-ну Дніпропетровської області

1, 2, 3, 4, 5, 6

12

ІФ, апарату Галицької РДА

Проміжні вибори депутата Насташинської сільської ради Галицького р-ну Івано-Франківської області

6

13

Лв, апарату Стрийської РДА

Перші вибори депутатів Нежухівської сільської ради Стрийського р-ну Львівської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

14

Лв, апарату Стрийської РДА

Перші вибори Нежухівського сільського голови Стрийського р-ну Львівської області

 

15

См, апарату Путивльської РДА

Перші вибори депутатів Путивльської міської ради Путивльського р-ну Сумської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

16

См, апарату Путивльської РДА

Перші вибори Путивльського міського голови Путивльського р-ну Сумської області

 

17

Тр, апарату Лановецької РДА

Повторні вибори депутата Гриньківської сільської ради Лановецького р-ну Тернопільської області

8

18

Тр, апарату Лановецької РДА

Повторні вибори Чайчинецького сільського голови Лановецького р-ну Тернопільської області

 

19

Чрв, апарату Заставнівської РДА

Перші вибори депутатів Кадубовецької сільської ради Заставнівського р-ну Чернівецької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

20

Чрв, апарату Заставнівської РДА

Перші вибори Кадубовецького сільського голови Заставнівського р-ну Чернівецької області

 

[05.01.2020] Місцеві вибори

1

Пл, апарату Диканської РДА

Повторні вибори депутата Великобудищанської сільської ради Диканського р-ну Полтавської області

3

2

Пл, апарату Котелевської РДА

Повторні вибори депутата Ковалевської сільської ради Котелевського р-ну Полтавської області

11

[12.01.2020] Місцеві вибори

1

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Вельбівненської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

4

2

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Вельбівненської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

5

3

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Верхівської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

6

4

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Верхівської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

8