02.05.2019

Відомості про призначені вибори та референдуми за період з 01.05.2019 по 30.06.2019.

Відомості про призначені вибори та референдуми

за період з 01.05.2019 по  30.06.2019

  

Тип виборів

Кількість

Всього з 01.05.2019 по 30.06.2019

Місцеві вибори

191

Всього

191

  

Дата (к-ть виборів)

Тип виборів

Кількість

05.05.2019 (1)

Місцеві вибори

1

19.05.2019 (8)

Місцеві вибори

8

26.05.2019 (8)

Місцеві вибори

8

02.06.2019 (3)

Місцеві вибори

3

09.06.2019 (4)

Місцеві вибори

4

16.06.2019 (2)

Місцеві вибори

2

23.06.2019 (1)

Місцеві вибори

1

30.06.2019 (164)

Місцеві вибори

164

  

№ п/п

Відділ ведення

Назва виборів

Округ

[05.05.2019] Місцеві вибори

1

Од, апарату Окнянської РДА

Перші вибори старости с.Артирівка, с.Галочі, с.Довжанка, с.Ілля, с.Одаї Окнянської селищної ради Окнянського р-ну Одеської області

 

[19.05.2019] Місцеві вибори

1

Днп, апарату Широківської РДА

Проміжні вибори депутата Новолатівської сільської ради Широківського р-ну Дніпропетровської області

1

2

Днп, апарату Широківської РДА

Проміжні вибори депутата Новолатівської сільської ради Широківського р-ну Дніпропетровської області

12

3

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

1

4

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

10

5

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

11

6

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

2

7

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

5

8

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Проміжні вибори депутата Озерівської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

7

[26.05.2019] Місцеві вибори

1

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

15

2

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

20

3

Крв, Світловодської міської ради

Проміжні вибори депутата Власівської селищної ради м.Світловодськ Кіровоградської області

22

4

Пл, апарату Диканської РДА

Повторні вибори депутата Великобудищанської сільської ради Диканського р-ну Полтавської області

3

5

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Вельбівненської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

4

6

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Вельбівненської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

5

7

Рв, апарату Острозької РДА

Повторні вибори депутата Верхівської сільської ради Острозького р-ну Рівненської області

8

8

Тр, апарату Борщівської РДА

Повторні вибори депутата Вовковецької сільської ради Борщівського р-ну Тернопільської області

11

[02.06.2019] Місцеві вибори

1

Днп, апарату Нікопольської РДА

Проміжні вибори депутата Чкаловської сільської ради Нікопольського р-ну Дніпропетровської області

5

2

Тр, апарату Лановецької РДА

Повторні вибори депутата Гриньківської сільської ради Лановецького р-ну Тернопільської області

8

3

Тр, апарату Лановецької РДА

Повторні вибори Чайчинецького сільського голови Лановецького р-ну Тернопільської області

 

[09.06.2019] Місцеві вибори

1

Пл, апарату Котелевської РДА

Повторні вибори депутата Ковалевської сільської ради Котелевського р-ну Полтавської області

11

2

Тр, апарату Козівської РДА

Проміжні вибори депутата Кальненської сільської ради Козівського р-ну Тернопільської області

2

3

Тр, апарату Козівської РДА

Проміжні вибори депутата Кальненської сільської ради Козівського р-ну Тернопільської області

4

4

Тр, апарату Козівської РДА

Проміжні вибори депутата Кальненської сільської ради Козівського р-ну Тернопільської області

6

[16.06.2019] Місцеві вибори

1

Хм, апарату Віньковецької РДА

Повторні вибори депутата Нетечинецької сільської ради Віньковецького р-ну Хмельницької області

4

2

Чрк, апарату Катеринопільської РДА

Проміжні вибори депутата Мокрокалигірської сільської ради Катеринопільського р-ну Черкаської області

17

[23.06.2019] Місцеві вибори

1

ІФ, апарату Надвірнянської РДА

Проміжні вибори депутата Делятинської селищної ради Надвірнянського р-ну Івано-Франківської області

15

[30.06.2019] Місцеві вибори

1

Вн, апарату Калинівської РДА

Перші вибори депутатів Павлівської сільської ради Калинівського р-ну Вінницької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

2

Вн, апарату Калинівської РДА

Перші вибори Павлівського сільського голови Калинівського р-ну Вінницького області

 

3

Вн, апарату Літинської РДА

Перші вибори депутатів Літинської селищної ради Літинського р-ну Вінницької області

 

4

Вн, апарату Літинської РДА

Перші вибори Літинського селищного голови Літинського р-ну Вінницької області

 

5

Вн, апарату Теплицької РДА

Перші вибори депутатів Теплицької селищної ради Теплицького р-ну Вінницької області

 

6

Вн, апарату Теплицької РДА

Перші вибори Соболівського сільського голови Теплицького р-ну Вінницького області

 

7

Вн, апарату Теплицької РДА

Перші вибори Теплицького селищного голови Теплицького р-ну Вінницького області

 

8

Вн, апарату Теплицької РДА

Перші вибори депутатів Соболівської сільської ради Теплицького р-ну Вінницької області

 

9

Вн, апарату Тиврівської РДА

Перші вибори Сутисківського селищного голови Тиврівського р-ну Вінницької області

 

10

Вн, апарату Тиврівської РДА

Перші вибори депутатів Сутисківської селищної ради Тиврівського р-ну Вінницької області

 

11

Вн, апарату Томашпільської РДА

Додаткові вибори депутатів Томашпільської селищної ради Томашпільського р-ну Вінницької області

 

12

Вн, апарату Чернівецької РДА

Додаткові вибори депутатів Бабчинецької сільської ради Чернівецького р-ну Вінницької області

 

13

Вл, апарату Горохівської РДА

Перші вибори депутатів Мар’янівської селищної ради Горохівського р-ну Волинської області

 

14

Вл, апарату Горохівської РДА

Перші вибори Мар’янівського селищного голови Горохівського р-ну Волинської області

 

15

Жт, апарату Коростенської РДА

Додаткові вибори депутатів Ушомирської сільської ради Коростенського р-ну Житомирської області

 

16

Жт, апарату Коростишівської РДА

Перші вибори Харитонівського сільського голови Коростишівського р-ну Житомирської області

 

17

Жт, апарату Коростишівської РДА

Перші вибори депутатів Харитонівської сільської ради Коростишівського р-ну Житомирської області

 

18

Жт, апарату Новоград-Волинської РДА

Перші вибори Стриївського сільського голови Новоград-Волинського р-ну Житомирської області

 

19

Жт, апарату Новоград-Волинської РДА

Перші вибори депутатів Стриївської сільської ради Новоград-Волинського р-ну Житомирської області

 

20

Жт, апарату Новоград-Волинської РДА

Додаткові вибори депутатів Городницької селищної ради Новоград-Волинського р-ну Житомирської області

 

21

Жт, апарату Овруцької РДА

Додаткові вибори депутатів Словечанської сільської ради Овруцького р-ну Житомирської області

 

22

Жт, апарату Романівської РДА

Додаткові вибори депутатів Миропільської селищної ради Романівського р-ну Житомирської області

 

23

Жт, апарату Чуднівської РДА

Додаткові вибори депутатів Краснопільської сільської ради Чуднівського р-ну Житомирської області

 

24

Зп, апарату Більмацької РДА

Перші вибори Більмацького селищного голови Більмацького р-ну Запорізького області

 

25

Зп, апарату Більмацької РДА

Перші вибори депутатів Більмацької селищної ради Більмацького р-ну Запорізької області

 

26

Зп, апарату Запорізької РДА

Перші вибори депутатів Новоолександрівської сільської ради Запорізького р-ну Запорізької області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

27

Зп, апарату Запорізької РДА

Перші вибори Новоолександрівського сільського голови Запорізького р-ну Запорізького області

 

28

Зп, апарату Пологівської РДА

Перші вибори депутатів Пологівської міської ради Пологівського р-ну Запорізької області

 

29

Зп, апарату Пологівської РДА

Перші вибори Пологівського міського голови Пологівського р-ну Запорізького області

 

30

Зп, апарату Приазовської РДА

Додаткові вибори депутатів Приазовської селищної ради Приазовського р-ну Запорізької області

27, 28

31

Зп, апарату Розівської РДА

Перші вибори Розівського селищного голови Розівського р-ну Запорізького області

 

32

Зп, апарату Розівської РДА

Перші вибори депутатів Розівської селищної ради Розівського р-ну Запорізької області

 

33

ІФ, апарату Долинської РДА

Перші вибори Долинського міського голови Долинського р-ну Івано-Франківської області

 

34

ІФ, апарату Долинської РДА

Перші вибори депутатів Долинської міської ради Долинського р-ну Івано-Франківської області

 

35

ІФ, апарату Рожнятівської РДА

Перші вибори Долинського міського голови Долинського р-ну Івано-Франківської області

 

36

ІФ, апарату Рожнятівської РДА

Перші вибори депутатів Долинської міської ради Долинського р-ну Івано-Франківської області

 

37

Кв, апарату Богуславської РДА

Перші вибори Богуславського міського голови Богуславського р-ну Київської області

 

38

Кв, апарату Богуславської РДА

Перші вибори депутатів Богуславської міської ради Богуславського р-ну Київської області

 

39

Кв, апарату Васильківської РДА

Перші вибори Глевахівського селищного голови Васильківського р-ну Київської області

 

40

Кв, апарату Васильківської РДА

Перші вибори депутатів Глевахівської селищної ради Васильківського р-ну Київської області

 

41

Кв, апарату Макарівської РДА

Перші вибори Томашівського сільського голови Фастівського р-ну Київської області

 

42

Кв, апарату Макарівської РДА

Перші вибори депутатів Томашівської сільської ради Фастівського р-ну Київської області

 

43

Кв, апарату Переяслав-Хмельницької РДА

Перші вибори Циблівського сільського голови Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області

 

44

Кв, апарату Переяслав-Хмельницької РДА

Перші вибори депутатів Ташанської сільської ради Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області

 

45

Кв, апарату Переяслав-Хмельницької РДА

Перші вибори депутатів Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області

 

46

Кв, апарату Переяслав-Хмельницької РДА

Перші вибори Ташанського сільського голови Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області

 

47

Кв, апарату Фастівської РДА

Перші вибори Томашівського сільського голови Фастівського р-ну Київської області

 

48

Кв, апарату Фастівської РДА

Перші вибори депутатів Томашівської сільської ради Фастівського р-ну Київської області

 

49

Крв, апарату Знам'янської РДА

Додаткові вибори депутатів Дмитрівської сільської ради Знам’янського р-ну Кіровоградської області

1, 2, 3, 4

50

Крв, апарату Кіровоградської РДА

Додаткові вибори депутатів Первозванівської сільської ради Кропивницького р-ну Кіровоградської області

 

51

Крв, апарату Петрівської РДА

Перші вибори депутатів Петрівської селищної ради Петрівського р-ну Кіровоградської області

 

52

Крв, апарату Петрівської РДА

Перші вибори Петрівського селищного голови Петрівського р-ну Кіровоградської області

 

53

Лг, апарату Білокуракинської РДА

Додаткові вибори депутатів Білокуракинської селищної ради Білокуракинського р-ну Луганської області

 

54

Лг, апарату Марківської РДА

Перші вибори депутатів Марківської селищної ради Марківського р-ну Луганської області

 

55

Лг, апарату Марківської РДА

Перші вибори Марківського селищного голови Марківського р-ну Луганського області

 

56

Лг, апарату Новопсковської РДА

Додаткові вибори депутатів Новопсковської селищної ради Новопсковського р-ну Луганської області

 

57

Лг, апарату Сватівської РДА

Перші вибори Коломийчиського сільського голови Сватівського р-ну Луганського області

 

58

Лг, апарату Сватівської РДА

Перші вибори депутатів Коломийчиської сільської ради Сватівського р-ну Луганської області

 

59

Лг, апарату Станично-Луганської РДА

Перші вибори депутатів Великочернігівської сільської ради Станично-Луганського р-ну Луганської області

 

60

Лг, апарату Станично-Луганської РДА

Перші вибори Великочернігівського сільського голови Станично-Луганського р-ну Луганського області

 

61

Лг, апарату Станично-Луганської РДА

Перші вибори депутатів Красноталівської сільської ради Станично-Луганського р-ну Луганської області

 

62

Лг, апарату Станично-Луганської РДА

Перші вибори Красноталівського сільського голови Станично-Луганського р-ну Луганського області

 

63

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори депутатів Калмиківської сільської ради Старобільського р-ну Луганської області

 

64

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори Веселівського сільського голови Старобільського р-ну Луганського області

 

65

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори Шульгинського сільського голови Старобільського р-ну Луганського області

 

66

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори Підгорівського сільського голови Старобільського р-ну Луганського області

 

67

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори депутатів Підгорівської сільської ради Старобільського р-ну Луганської області

 

68

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори депутатів Шульгинської сільської ради Старобільського р-ну Луганської області

 

69

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори Калмиківського сільського голови Старобільського р-ну Луганського області

 

70

Лг, апарату Старобільської РДА

Перші вибори депутатів Веселівської сільської ради Старобільського р-ну Луганської області

 

71

Мк, апарату Баштанської РДА

Перші вибори депутатів Лоцкинської сільської ради Баштанського р-ну Миколаївської області

 

72

Мк, апарату Баштанської РДА

Перші вибори Лоцкинського сільського голови Баштанського р-ну Миколаївського області

 

73

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Перші вибори депутатів Березнегуватської селищної ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

 

74

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Перші вибори депутатів Висунської сільської ради Березнегуватського р-ну Миколаївської області

 

75

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Перші вибори Березнегуватського селищного голови Березнегуватського р-ну Миколаївського області

 

76

Мк, апарату Березнегуватської РДА

Перші вибори Висунського сільського голови Березнегуватського р-ну Миколаївського області

 

77

Мк, апарату Братської РДА

Перші вибори Новомар'ївського сільського голови Братського р-ну Миколаївського області

 

78

Мк, апарату Братської РДА

Перші вибори депутатів Новомар'ївської сільської ради Братського р-ну Миколаївської області

 

79

Мк, апарату Єланецької РДА

Перші вибори депутатів Калинівської сільської ради Єланецького р-ну Миколаївської області

 

80

Мк, апарату Єланецької РДА

Перші вибори Калинівського сільського голови Єланецького р-ну Миколаївського області

 

81

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори депутатів Вільнозапорізької сільської ради Новобузького р-ну Миколаївської області

 

82

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори депутатів Новобузької міської ради Новобузького р-ну Миколаївської області

 

83

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори Новобузького міського голови Новобузького р-ну Миколаївського області

 

84

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори депутатів Софіївської сільської ради Новобузького р-ну Миколаївської області

 

85

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори Софіївського сільського голови Новобузького р-ну Миколаївського області

 

86

Мк, апарату Новобузької РДА

Перші вибори Вільнозапорізького сільського голови Новобузького р-ну Миколаївського області

 

87

Мк, апарату Новоодеської РДА

Перші вибори Сухоєланецького сільського голови Новоодеського р-ну Миколаївського області

 

88

Мк, апарату Новоодеської РДА

Перші вибори депутатів Сухоєланецької сільської ради Новоодеського р-ну Миколаївської області

 

89

Мк, апарату Первомайської РДА

Перші вибори депутатів Мигіївської сільської ради Первомайського р-ну Миколаївської області

 

90

Мк, апарату Первомайської РДА

Перші вибори Мигіївського сільського голови Первомайського р-ну Миколаївського області

 

91

Мк, апарату Снігурівської РДА

Перші вибори Горохівського сільського голови Снігурівського р-ну Миколаївського області

 

92

Мк, апарату Снігурівської РДА

Перші вибори депутатів Горохівської сільської ради Снігурівського р-ну Миколаївської області

 

93

Мк, апарату Снігурівської РДА

Перші вибори депутатів Снігурівської міської ради Снігурівського р-ну Миколаївської області

 

94

Мк, апарату Снігурівської РДА

Перші вибори Снігурівського міського голови Снігурівського р-ну Миколаївського області

 

95

Од, апарату Великомихайлівської РДА

Перші вибори депутатів Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського р-ну Одеської області

 

96

Од, апарату Великомихайлівської РДА

Перші вибори Великоплосківського сільського голови Великомихайлівського р-ну Одеського області

 

97

Од, апарату Іванівської РДА

Перші вибори Великобуялицького сільського голови Іванівського р-ну Одеського області

 

98

Од, апарату Іванівської РДА

Перші вибори депутатів Великобуялицької сільської ради Іванівського р-ну Одеської області

 

99

Од, апарату Лиманської РДА

Перші вибори депутатів Визирської сільської ради Лиманського р-ну Одеської області

 

100

Од, апарату Лиманської РДА

Перші вибори Визирського сільського голови Лиманського р-ну Одеського області

 

101

Од, апарату Любашівської РДА

Перші вибори Зеленогірського селищного голови Любашівського р-ну Одеської області

 

102

Од, апарату Любашівської РДА

Перші вибори депутатів Зеленогірської селищної ради Любашівського р-ну Одеської області

 

103

Пл, апарату Полтавської РДА

Перші вибори Новоселівського сільського голови Полтавського р-ну Полтавської області

 

104

Пл, апарату Полтавської РДА

Перші вибори депутатів Новоселівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської області

 

105

Рв, апарату Березнівської РДА

Перші вибори Малинського сільського голови Березнівського р-ну Рівненської області

 

106

Рв, апарату Березнівської РДА

Перші вибори депутатів Малинської сільської ради Березнівського р-ну Рівненської області

 

107

Рв, апарату Дубенської РДА

Додаткові вибори депутатів Привільненської сільської ради Дубенського р-ну Рівненської області

 

108

Рв, апарату Млинівської РДА

Додаткові вибори депутатів Млинівської селищної ради Млинівського р-ну Рівненської області

 

109

Рв, апарату Радивилівської РДА

Перші вибори Бугаївського сільського голови Радивилівського р-ну Рівненської області

 

110

Рв, апарату Радивилівської РДА

Перші вибори депутатів Бугаївської сільської ради Радивилівського р-ну Рівненської області

 

111

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори Степанського селищного голови Сарненського р-ну Рівненської області

 

112

Рв, апарату Сарненської РДА

Перші вибори депутатів Степанської селищної ради Сарненського р-ну Рівненської області

 

113

См, апарату Білопільської РДА

Перші вибори Білопільського міського голови Білопільського р-ну Сумського області

 

114

См, апарату Білопільської РДА

Перші вибори Річківського сільського голови Білопільського р-ну Сумського області

 

115

См, апарату Білопільської РДА

Перші вибори депутатів Білопільської міської ради Білопільського р-ну Сумської області

 

116

См, апарату Білопільської РДА

Перші вибори депутатів Річківської сільської ради Білопільського р-ну Сумської області

 

117

См, апарату Краснопільської РДА

Додаткові вибори депутатів Краснопільської селищної ради Краснопільського р-ну Сумської області

 

118

См, апарату Липоводолинської РДА

Перші вибори Липоводолинського селищного голови Липоводолинського р-ну Сумської області

 

119

См, апарату Липоводолинської РДА

Перші вибори Синівського сільського голови Липоводолинського р-ну Сумського області

 

120

См, апарату Липоводолинської РДА

Перші вибори депутатів Синівської сільської ради Липоводолинського р-ну Сумської області

 

121

См, апарату Липоводолинської РДА

Перші вибори депутатів Липоводолинської селищної ради Липоводолинського р-ну Сумської області

 

122

См, апарату Сумської РДА

Додаткові вибори депутатів Миколаївської сільської ради Сумського р-ну Сумської області

 

123

Тр, апарату Бережанської РДА

Додаткові вибори депутатів Саранчуківської сільської ради Бережанського р-ну Тернопільської області

 

124

Тр, апарату Заліщицької РДА

Додаткові вибори депутатів Товстенської селищної ради Заліщицького р-ну Тернопільської області

 

125

Хрк, апарату Зачепилівської РДА

Додаткові вибори депутатів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського р-ну Харківської області

 

126

Хрк, апарату Первомайської РДА

Перші вибори депутатів Олексіївської сільської ради Первомайського р-ну Харківської області

 

127

Хрк, апарату Первомайської РДА

Перші вибори Олексіївського сільського голови Первомайського р-ну Харківської області

 

128

Хрк, апарату Харківської РДА

Додаткові вибори депутатів Пісочинської селищної ради Харківського р-ну Харківської області

 

129

Хрс, апарату Бериславської РДА

Перші вибори депутатів Шляхівської сільської ради Бериславського р-ну Херсонської області

 

130

Хрс, апарату Бериславської РДА

Перші вибори депутатів Милівської сільської ради Бериславського р-ну Херсонської області

 

131

Хрс, апарату Бериславської РДА

Перші вибори Шляхівського сільського голови Бериславського р-ну Херсонського області

 

132

Хрс, апарату Бериславської РДА

Перші вибори Милівського сільського голови Бериславського р-ну Херсонського області

 

133

Хрс, апарату Чаплинської РДА

Додаткові вибори депутатів Чаплинської селищної ради Чаплинського р-ну Херсонської області

 

134

Хм, апарату Ізяславської РДА

Перші вибори Плужненського сільського голови Ізяславського р-ну Хмельницької області

 

135

Хм, апарату Ізяславської РДА

Перші вибори депутатів Плужненської сільської ради Ізяславського р-ну Хмельницької області

 

136

Хм, апарату Славутської РДА

Додаткові вибори депутатів Крупецької сільської ради Славутського р-ну Хмельницької області

 

137

Хм, апарату Хмельницької РДА

Додаткові вибори депутатів Розсошанської сільської ради Хмельницького р-ну Хмельницької області

 

138

Чрк, апарату Драбівської РДА

Перші вибори Драбівського селищного голови Драбівського р-ну Черкаської області

 

139

Чрк, апарату Драбівської РДА

Перші вибори депутатів Драбівської селищної ради Драбівського р-ну Черкаської області

 

140

Чрк, апарату Жашківської РДА

Перші вибори депутатів Баштечківської сільської ради Жашківського р-ну Черкаської області

 

141

Чрк, апарату Жашківської РДА

Перші вибори Баштечківського сільського голови Жашківського р-ну Черкаської області

 

142

Чрк, апарату Лисянської РДА

Перші вибори Виноградського сільського голови Лисянського р-ну Черкаської області

 

143

Чрк, апарату Лисянської РДА

Перші вибори депутатів Виноградської сільської ради Лисянського р-ну Черкаської області

 

144

Чрк, апарату Смілянської РДА

Додаткові вибори депутатів Ротмістрівської сільської ради Смілянського р-ну Черкаської області

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

145

Чрк, апарату Уманської РДА

Додаткові вибори депутатів Паланської сільської ради Уманського р-ну Черкаської області

 

146

Чрв, апарату Глибоцької РДА

Перші вибори Карпачівського сільського голови Глибоцького р-ну Чернівецької області

 

147

Чрв, апарату Глибоцької РДА

Перші вибори депутатів Карпачівської сільської ради Глибоцького р-ну Чернівецької області

 

148

Чрв, апарату Новоселицької РДА

Перші вибори депутатів Ванчиковецької сільської ради Новоселицького р-ну Чернівецької області

 

149

Чрв, апарату Новоселицької РДА

Перші вибори Ванчиковецького сільського голови Новоселицького р-ну Чернівецької області

 

150

Чрг, апарату Борзнянської РДА

Перші вибори Борзнянського міського голови Борзнянського р-ну Чернігівського області

 

151

Чрг, апарату Борзнянської РДА

Перші вибори депутатів Борзнянської міської ради Борзнянського р-ну Чернігівської області

 

152

Чрг, апарату Варвинської РДА

Перші вибори депутатів Озерянської сільської ради Варвинського р-ну Чернігівської області

 

153

Чрг, апарату Варвинської РДА

Перші вибори Озерянського сільського голови Варвинського р-ну Чернігівського області

 

154

Чрг, апарату Городнянської РДА

Перші вибори депутатів Вихвостівської сільської ради Городнянського р-ну Чернігівської області

 

155

Чрг, апарату Городнянської РДА

Перші вибори Вихвостівського сільського голови Городнянського р-ну Чернігівської області

 

156

Чрг, апарату Козелецької РДА

Додаткові вибори депутатів Деснянської селищної ради Козелецького р-ну Чернігівської області

 

157

Чрг, апарату Ніжинської РДА

Додаткові вибори депутатів Вертіївської сільської ради Ніжинського р-ну Чернігівської області

 

158

Чрг, апарату Ріпкинської РДА

Додаткові вибори депутатів Любецької селищної ради Ріпкинського р-ну Чернігівської області

 

159

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Додаткові вибори депутатів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського р-ну Чернігівської області

 

160

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори депутатів Киїнської сільської ради Чернігівського р-ну Чернігівської області

 

161

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Додаткові вибори депутатів Гончарівської селищної ради Чернігівського р-ну Чернігівської області

 

162

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори депутатів Хмільницької сільської ради Чернігівського р-ну Чернігівської області

 

163

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори Хмільницького сільського голови Чернігівського р-ну Чернігівського області

 

164

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори Киїнського сільського голови Чернігівського р-ну Чернігівського області

 

165

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори Новобілоуського сільського голови Чернігівського р-ну Чернігівського області

 

166

Чрг, апарату Чернігівської РДА

Перші вибори депутатів Новобілоуської сільської ради Чернігівського р-ну Чернігівської області