16.12.2019

Сьогодні в залі засідань Ширяївської райдержадміністрації було проведене навчання для членів дільничних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів у Іванівській селищній, Андрієво-Іванівській, Новоборисівській, Петровірівській т

     Сьогодні в залі засідань Ширяївської райдержадміністрації було проведене навчання для членів дільничних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів у Іванівській селищній, Андрієво-Іванівській, Новоборисівській, Петровірівській та Чогодарівській сільських об’єднаних територіальних громадах 22 грудня 2019 року.

     Навчання організоване ЦВК спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні. В тренінгу взяли участь 38 осіб, в тому числі 9 представників дільничних виборчих комісій Петровірівської ОТГ та 6 представників дільничних виборчих комісій Чогодарівської ОТГ.

     Тренінг провели сертифіковані фахівці, підготовлені Центром управління навчанням учасників виборчих процесів. Програма тренінгу охоплювала основні аспекти підготовки до проведення виборів, а також кращі практики зі застосування виборчих процедур безпосередньо в день голосування. Кожний учасник заходу отримав посібник та матеріали навчально-методичного характеру.