30.05.2019

Про тимчасову зміну місця голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

     Центральна виборча комісія внесла зміни до своєї постанови №893 від 13 вересня 2012 року, якою виключила необхідність при зміні місця голосування надавати підтверджуючий документ. Відтепер лише заява і паспорт.

     Якщо Ви громадянин України та перебуватимете 21 липня 2019 року не за місцем реєстрації, але бажаєте взяти участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України, Вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування (надалі ТЗМГ). 

 
     Для цього потрібно зробити наступне:


- з 24 травня до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів.

- Пред'явити документ, який підтверджує громадянство України.


- Подати заяву про ТЗМГ де вказати мотивацію щодо необхідності ТЗМГ, наприклад: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку з відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

     Підтверджуючі документи про необхідність ТЗМГ - НЕ ПОТРІБНІ!

     УВАГА! 
     У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі.