12.09.2018

В Новоєлизаветівці відкрито новий навчальний корпус.

В рамках Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки, одним із ключових пріоритетів якого є розвиток освіти та відкриття нових навчальних і дошкільних закладів, 1 вересня наймолодші школярі початкових класів Новоєлизаветівської сільської ради розпочали навчання у новому корпусі.


У відкритті новозбудованого об’єкта брали участь перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, голова Ширяївської районної державної адміністрації Віктор Дамаскін, начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики РДА Петро Гордієнко, голова Знам’янської ОТГ Іван Войников, в. о. старости Новоєлизаветівського старостинського округу Ірина Кравцова.  Посадовці привітали учнівський, вчительський колективи, батьків, гостей з Днем знань, початком нового 2018-2019 навчального року та з відкриттям прибудови для початкової школи. У своїх промовах вони наголошували на тому, що в державі стартувала наймасштабніша реформа освіти – Нова українська школа, в якій діти отримуватимуть знання за сучасними стандартами, навчатимуться критично мислити та працювати у команді.


Олександр Терещук зазначив, що будівництво нового корпусу для початкових класів Новоєлизаветівської школи здійснено за кошти обласного бюджету. За ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, на всі необхідні роботи було спрямовано більше шести мільйонів гривень.


Варто зазначити, що новий навчальний корпус – це прибудова до старого приміщення. Тут добудовано 4 класні кімнати,  розраховані на 100  школярів. Всі кабінети побудовано згідно сучасних вимог, оснащено необхідними меблями, дидактичними та наглядними матеріалами.


Також О. Терещук передав від М. Степанова директору ЗОШ Валентині Юдіній посібник «Жива абетка». Це такий 3-D підручник, ілюстрації якого оживають – рухаються та розмовляють, як тільки на нього наводять смартфон чи планшет. Картинки стають не просто тривимірними, а дуже реалістичними і барвистими. За  допомогою «Живої Абетки» діти легко запам'ятають літери і навчатимуться складати слова.  Поєднуючи читання з грою, діти зможуть взаємодіяти з героями, прослуховувати вірші, казки, цікаву інформацію.


Крім того, від Ширяївської районної державної адміністрації школа одержала новий сучасний багатофункціональний комп’ютер. Фінальним акордом  свята стало урочисте перерізання стрічки. Посадовці оглянули новобудову і запросили  школяриків на перший урок.


Доречно зазначити, що при школі триває будівництво двоповерхової споруди дитячого садка, який в недалекому мабутньому зможе прийняти 80 дошкільнят.