04.10.2018

Команда Ширяївського району зайняла друге місце в першій відбірковій грі чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?».

 

     В Одеській області в смт Саврань відбулася перша відбіркова гра «Що? Де? Коли?». Між собою змагалися молодіжні команди північних районів регіону. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

     «У першій відбірковій грі взяли участь команди Савранського, Кодимського, Балтського, Ананьївського та Ширяївського районів. За результатами змагань, перше місце посіла збірна Савранського опорного навчального закладу, друге – команда Ширяївського району, а бронзу вибороли держслужбовці Савранської райдержадміністрації. Наступні ігри чемпіонату відбудуться на півдні та в центрі регіону», — підкреслив Олександр Лончак.


     Взяти участь в інтелектуальній грі мають змогу всі бажаючі віком від 14 до 35 років. Кількість команд від району або освітнього закладу не обмежена. 

     Нагадаємо, чемпіонат області «Що? Де? Коли?» проводиться за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Фінальна гра пройде у місті Одеса у грудні.