22.01.2020

Зміни в порядку надання житлових субсидій.

     Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається та виплачується згідно «Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.1995р. № 848 зі змінами та доповненнями.

     Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.1995р. № 848.

     Крім того, Урядовим рішенням приведено положення постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», згідно з яким передбачено Мінсоцполітики загальну бюджетну програму на виплату житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

     Відтепер громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу та на оплату житлово-комунальних послуг і у них відсутня прострочена заборгованість з оплати послуг, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг при наступному призначенні надається у грошовій готівковій формі.

     Отримати будь - яку інформацію про отримання житлових субсидій можна в управлінні охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської райдержадміністрації  за номером телефону (048-58) 21-3-92.