17.03.2019

Соціальний захист учасників антитерористичної операції на Сході України.

     Кожному учаснику бойових дій Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування, соціальну та професійну адаптацію, психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції.

 

       1. Безоплатне позачергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03. 2015 року №200 «Про затвердження забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», для отримання путівки необхідно:

- стати на облік до управління охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення районної державної адміністрації та подати наступні документи:

-. заяву;

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о.

- копію посвідчення « Учасник бойових дій» або «Інваліда війни»;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання антитерористичної операції в районах її проведення.

 

     2. Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції.

 

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року  № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» до управління охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення районної державної адміністрації надати відповідний необхідний пакет документів:

- заяву;

- копію посвідчення «Інвалід війни» або  «Учасник бойових дій»;

- копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції.

       3.Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції.

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12. 2017 року    № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників  антитерористичної операції» для отримання реабілітаційних послуг заявник надає управлінню охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення районної державної адміністрації:

- заяву;

- копію посвідчення «Інвалід війни» або «Учасник бойових дій»;

- копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції.

 

        Додаткову інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації за адресою: смт. Ширяєве вул. Коробченка,4,каб. 12

тел.(048-58) 22 -450