26.04.2018

В Ширяївській районній державній адміністрації проведено чергове засідання комісії з питань виявлення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів.

     19 квітня 2018 року було проведено засідання комісії з питань виявлення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів Ширяївського району за участю керівника апарату  Ширяївської районної державної адміністрації Павла Суркова, керівників структурних підрозділів Ширяївській районній державній адміністрації, заступника начальника – начальника Ширяївського відділення Лиманської ОДПІ ГУДФС в Одеській області Олександра Федоренка, голів Вікторівської, Новоандріївської та Бранкованівської сільських рад.

     Основним питанням, яке винесене на розгляд комісії, було проведення інвентаризації земель по Новоандріївській та Вікторівській сільських радах Ширяївського району та складання паспорту обліку земель сільськогосподарського призначення.

     Комісія заслухала доповіді голови Вікторівської сільської ради про виконану роботу щодо земель державної та колективної власності, з яких рада формує надходження до бюджету; голів Новоандріївської та Бранкованівської сільських рад щодо стану та обліку земель державної і колективної власності, які являються основним джерелом доходу до бюджету.

     За результатами проведеної роботи  комісії з метою наповнення місцевих бюджетів Ширяївського району, захисту і збереження ґрунтів відповідно до встановлених державних стандартів було встановлено на території Бранкованівської сільської ради додаткові резерви площею 6,5 га. та складено паспорти обліку земель сільськогосподарського призначення по вищезазначених сільських радах.