07.11.2017

Про роботу Управління агропромислового та економічного розвитку за жовтень місяць 2017 року.

       Станом на 06.11.2017 рік в сільськогосподарських підприємствах Ширяївського району проведено : оранку зябу на площі - 55900 га., посіяно озимої пшениці на площі – 24061 га., озимого ячменю посіяно на площі – 4508 га., в тому числі озимого ріпаку посіяно на площі – 4551 га.

       На даний час при Ширяївській районній державній адміністрації  продовжує комісія з питань виявлення додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів. Перше засідання комісії відбудеться  10.11.2017 року.

       03.11.2017 року було проведено позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ширяївській райдержадміністрації. На засіданні були присутні голова Ширяївської районної державної адміністрації, в.о. начальника управлння Держсподспожислужби в Ширяївському районі, заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, керівники та зоотехніки свингосподарств. Під час засідання були розглянуті питання щодо запобігання розповсюдження захворювання на Африканську чуму свиней, затверджено план заходів та заслухано керівників господарств, які не забезпечили роботу свиногосподарств у режимі підприємств (закритого типу).

       18 жовтня 2017 року в Ширяївській районній державній адміністрації відбувся семінар в рамках проекту «Інформаційна підтримка впровадження стандартів ЄС щодо безпеки продуктів харчування в сільськогосподарському секторі». Семінар було проведено за участю спеціалістів Одеського обласного агентства реконструкції та розвитку, були присутні керівники сільськогосподарських підприємств та голови сільських рад Ширяївського району.  На заході висвітлені питання стосовно : «Вимоги до виробників сільськогосподарського виробництва (принципи ХАССП, стандарти Global Gap)», «Використання пестицидів та агрохімікатів при вирощуванні плодоовочевої продукції».

 

 

 

Управління агропромислового та економічного розвитку

Ширяївської районної державної адміністрації