01.07.2015

Робота триває

 

            Відповідно до п.4 Постанови КМ У від 21 листопада 2013 р. № 895 «Порядок взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах»: Виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та соціальний супровід таких сімей (осіб) здійснюються районними, міськими, районними у містах центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - центри) разом із суб’єктами.

         05.06.2015р. комісія у складі начальника служби у справах дітей, завідуючої сектору контролю управління захисту населення, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голови сільської ради відвідала сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та проживають на території Олександрівської сільської ради. 12.06.2015р. комісія у такому ж складі відвідала сім’ї, які проживають на території Макарівської, Саханської та Бранкованівської сільських рад. В ході обстеження даних сімей складено акти житлово-побутових умов, оцінки потреб кожної родини та встановлено напрямок подальшої роботи з кожною з них.

         В результаті виконаної роботи три сім’ї взято центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід для подолання складних життєвих обставин. Іншим сім’ям надано соціальні послуги за карткою отримувача послуг.

 

 

                                                                                               РЦСССДМ