23.05.2018

Ширяївська районна державна адміністрація запрошує інститути громадянського суспільства Ширяївського району до формування складу ініціативної групи для проведення установчих зборів нової громадської ради.

     Оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з формування нового складу громадської ради при Ширяївській районній адміністрації. До ініціативної групи увійдуть працівники районної державної адміністрації та представники інститутів громадянського суспільства району. Основним завданням ініціативної групи є організація проведення установчих зборів громадської ради з обрання нового складу.

     Бажаючих працювати в ініціативній групі запрошуємо подавати заявки у відділ організаційної роботи апарату Ширяївської районної державної адміністрації за адресою: смт Ширяєве, вул. Грушевського, 104, каб. 16. До заяви довільної форми необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та автобіографію представника. Термін подачі заяв з 28 травня по 04 червня 2018 року. Контактна особа: Яковченко Вікторія Віталіївна,  тел. (04858) 2-12-43, e-mail: orgotd26@ukr.net.