17.02.2014

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ширяївському районі на 2014 рік

УКРАЇНА

ШИРЯЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

« __17__»_лютого_ 2014 р.              №__38/А - 2014__

 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ширяївському районі на 2014 рік.

 

Відповідно до статей 6,13,22, 37 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», з метою створення сприятливих умов для розвитку в районі громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади на засадах партнерства і взаємної відповідальності: 
1.
  Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ширяївському районі 
(план заходів) згідно з додатком.
2.
  
Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щоквартально до 15 числа останнього місяця кварталу надавати інформацію про реалізацію плану заходів відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.
3.
  
Відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації. 
3.1. До 15 листопада розробити та оприлюднити на офіційному веб-сайті проект плану заходів щодо реалізації Стратегії на наступний рік (річний план). 
3.2. Забезпечити висвітлення ходу реалізації завдань Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ширяївському районі. 
3.3До 20 числа останнього місяця кварталу надавати інформацію про реалізацію план у заходів управлінню комунікацій з 
громадськістю Одеської обласної державної адміністрації.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Шульгу О.О.

 

Голова районної державної адміністрації Н.В.Куртогуз