08.02.2014

Про реалізацію в Ширяївському районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної регіональної політики

На виконання резолюції голови обласної державної адміністрації щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії Державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», керуючись Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» відділом комунікацій з громадськістю апарату Ширяївської районної державної адміністрації разом з структурними підрозділами райдержадміністрації та членами Громадської ради при Ширяївської райдержадміністрації був розроблений орієнтовний план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства у Ширяївському районі на 2014 рік.
На громадському обговоренні проекту річного плану, яке відбулось на цьому тижні у приміщенні адміністрації виступила голова райдержадміністрації Н.В.Куртогуз яка звернула увагу присутніх на необхідність налагодження плідної співпраці з органами виконавчої владі та органів самоврядування з громадськістю. З орієнтовним планом заходів сприяння розвитку громадянського суспільства у Ширяївському районі на 2014 рік ознайомив присутніх в. о. начальника відділу комунікацій з громадськістю В.М. Шлапак.
Пропозиції, що надходили в ході обговорення були розглянуті і прийняті до уваги. Зауважень щодо плану заходів не надходило. У зібрані прийняли участь громадська рада, представники засобів масової інформації, керівники району, працівники відділів, управлінь та служб району, депутати різних політичних партій, голови селищної та сільських рад району, підприємці, пенсіонери та мешканці району.
За результатами обговорення вирішили: З метою створення сприятливих умов для дальшого розвитку в Ширяївському районі громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства у Ширяївському районі на 2014 рік погодити та оприлюднити на сайті районної державної адміністрації.