21.01.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Ширяївській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ширяївській районній державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2015 року в актовій залі РДА за адресою смт. Ширяєве, вул. Леніна, 104. Початок зборів о 10.00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при районній державній адміністрації:

ПІБ

Назва організації або органу

виконавчої влади, яку представляє

1

Ясніцька Вікторія Олександрівна

Головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю Ширяївської РДА

2

Шелест Іван Адольфович

Голова громадської організації

Спортивного клубу «Штурм»

3

Демчуков Артем Сергійович

Голова громадської організації

Федерації футболу Ширяївського району

4

Малярчук Григорій Петрович

Голова Ширяївської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок в Одеській області

5

Філіпенко Валерій Павлович

Голова громадської організації «Ширяївська районна організація товариства сприяння обороні України»

6

Довгополенко Євгеній Леонідович

Голова Ширяївської районної

організації  ветеранів Афганістану «Шураві»

7

Великий Федір Сидорович

Голова районної організації ветеранів

8

Пасісніченко Олена Борисівна

Голова райкому профспілки

працівників освіти, молоді та спорту

9

Сансієва Ольга Володимирівна

Голова ради профспілки працівників культури

 

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно - дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. 

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви та інших документів для участі в установчих зборах буде розміщено на офіційному веб-сайті Ширяївської райдержадміністрації у розділі «Громадська рада».

Документи приймаються ініціативною групою до 17 лютого 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смтШиряєве, вул. Леніна, 104, каб.№ 5, з 10 до 16 год. Телефон для довідок: 048-58-2-16-72